Menu
Your Cart

İstalya Blog - facebook RSS Feed

18 Haz Facebook Veritabanından Kimlik Silmek
admin 0 285
FACEBOOK'A GÖNDERİLEN KİMLİKLERİ VERİTABANINDAN SİLMEKFacebook artık neredeyse tüm hesaplardan kimlik doğrulaması istemektedir. Facebook hesabı kimlik doğrulamasına düşen kişilerden kimlik istemekte v..
21 Ara Instagram Reklam Sorunu ve Sorunsuz Facebook Bağlantı Kurulumu
admin 1 968
Reklam İçin Instagram ve Facebook AyarlarıInstagram'ı kendi bünyesinde bulunduran Facebook yeni adıyla META Grubu, reklam ve teknik ayarlar için Facebook hesabı istemektedir. Facebook hesabı olmadan k..
06 Kas Facebook Sayfası Onayla Sorunu ve Çözümü
admin 0 2661
Instagram Hesabına Bağlı Facebook Sayfasını OnaylaInstagram kullanıcıları profesyonel bir hesaba geçiş yaptıklarında istatisikleri görmek ve reklam verebilmek için bir Facebook sayfasına bağlı olmak z..
21 Eyl Facebook ve Instagram İşletme Değiştirme
admin 0 4447
Facebook ve Instagram İşletme Hesabı Değiştirme SorunuProfesyonel bir hesaba geçiş yapan Instagram hesapları ya da reklam verme amacıyla kullanılan Instagram hesapları için bir "İşletme Hesabı" oluştu..
03 Eyl Instagram İşletme Hesabı Nasıl Değiştirilir?
admin 0 5395
Instagram İşletme Hesabı ve Reklam Hesabı DeğiştirmekInstagram'da reklam verenler için bir işletme hesabı gerekliliği vardır. İşletme hesapları Instagram'a bağlı olan Facebook sayfası üzerinden, Faceb..
02 Eyl Facebook İşletme Sınırı Sorunu ve Çözümü
admin 0 17931
Facebook İşletme Sınırı SorunuInstagram hesaplarını bir facebook sayfasına bağlamak isteyen kişiler "şu anda oluşturabileceğiniz işletme sayısında sınıra geldiniz" hatası alırlar. Bu hatayı alan kişil..
22 Tem Instagram ve Facebook Telefon Numarası Nedir?
admin 1 2161
Instagram Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaçtır?Instagram, Facebook şirketine bağlı bir uygulamadır. Facebook ve Instagram'ın Türkiye'de kullandığı telefon numarası nedir? Instagram tarafından sm..
12 Şub Facebook Invalid Creative For Objective Hatası
admin 0 2361
Facebook reklam verenler, özellikle business manager kullanırken bazı anlam verilemeyen hatalarla alırlar. Facebook reklamınız için herşeyi doğru yaptığınıza inanırken son adımda hatalar almanız gayet..
19 Ara İçerik Stüdyosu Instagram Gönderi Paylaşmak (Creator Studio)
admin 0 2729
Facebook İçerik StüdyosuCreator Studio, Facebook tarafından piyasaya sürülen ve hem facebook hem instagram için bir arada özellikler sunan bir platform. İstatistikleri takip etme, gelen mesajları kont..
18 Ara
admin 0 8944
Instagram Hikaye Kimliği İçin Geçersiz Eylem Çağrısı HatasıGenellikle Facebook Business Manager ile reklam verenler bu hatayla karşılaşabiliyor. Instagram Hikaye Kimliği İçin Geçersiz Eylem Çağrısı ha..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)