Menu
Your Cart
Destek Hattı: 05307482174

İstalya Blog RSS Feed

16 Feb Instagram Hesap Satın Almak Mantıklı Mı?
admin 0 4
istalya.com olarak sizden en çok gelen soruları dikkate alıp bülten yayınlıyoruz.Bu haftaki konumuz: Instagram hesap satın almak mantıklı mı?Markalar, işletmeler ya da fenomen olmak isteyenler sıfırda..
12 Feb Facebook Invalid Creative For Objective Hatası
admin 0 11
Facebook reklam verenler, özellikle business manager kullanırken bazı anlam verilemeyen hatalarla alırlar. Facebook reklamınız için herşeyi doğru yaptığınıza inanırken son adımda hatalar almanız gayet..
24 Dec Shadow Ban Nedir? Etkileşimler Çok Düştü Sorunu - Çözüm
admin 0 93
Shadow Ban Nedir?Instagram’da marka ve işletme sahipleri hızlı sonuç almak için akıl almaz hatalar yapıyor. Instagram hesabı açılır açılmaz yanlış tercihler yapılması sizi “shadow ban” havuzuna sokabi..
19 Dec Instagram
admin 0 214
İşlem Engellendi HatasıInstagram'da paylaşım yaparken bir anda "işlem engellendi. Lütfen daha sonra tekrar dene." hatasıyla karşılaşabilirsiniz. Özellikle günde 1 den fazla paylaşım yapan kişilerde ol..
19 Dec İçerik Stüdyosu Instagram Gönderi Paylaşmak (Creator Studio)
admin 0 103
Facebook İçerik StüdyosuCreator Studio, Facebook tarafından piyasaya sürülen ve hem facebook hem instagram için bir arada özellikler sunan bir platform. İstatistikleri takip etme, gelen mesajları kont..
18 Dec
admin 0 204
Instagram Hikaye Kimliği İçin Geçersiz Eylem Çağrısı HatasıFacebook Business Manager ile reklam verenler bu hatayla karşılaşabiliyor. Instagram Hikaye Kimliği İçin Geçersiz Eylem Çağrısı hatası genell..
17 Dec Sosyal Medya İçerikleri Nasıl Olmalı? Instagram Boyutları Neler?
admin 0 102
Paylaştığınız içerikler "takipçilerinizi" tatmin ediyor mu? İçeriklerde "1 tane obje" seçin. Bu objeyi ön plana çıkarın odaklayın.İçeriklerde "1 tane mesaj" seçin. Bu mesajı ön plana çıkarın odaklayın..
16 Dec Instagram Hesabım Kapatıldı Çözümü (Account Disabled)
admin 0 349
Instagram Kapatılan Hesap ve KurtarmaInstagram hesabınıza yeniden giriş yapmak istediğinizde "hesabınız kapatıldı" uyarısı almak tam bir kabus. "Hesabınız koşullarımızı ihlal ettiği için kapatıldı" ya..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)