Menu
Your Cart

İstalya Blog RSS Feed

18 Haz Instagram Hesap Dondurma (Geçici Kapatma) İşlemi Nasıl Yapılır?
admin 1 493
Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur? Instagram hesabını geçici olarak kapatmak isteyenlere Instagram tarafından sunulan "hesabı geçici kapat" özelliği hayat kurtarıcı olarak karşımıza çıkıyor. Hesabı t..
18 Haz Facebook Veritabanından Kimlik Silmek
admin 0 285
FACEBOOK'A GÖNDERİLEN KİMLİKLERİ VERİTABANINDAN SİLMEKFacebook artık neredeyse tüm hesaplardan kimlik doğrulaması istemektedir. Facebook hesabı kimlik doğrulamasına düşen kişilerden kimlik istemekte v..
27 Nis Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır? Başvuru Adımları ve Tüm Şartlar
admin 7 11990
Instagram Mavi Tik (Doğrulanmış Rozet)Mavi tik özelliği ile ilgili bir çok soru alıyoruz. Bize en çok gelen sorular arasında Instagram'da mavi tik nasıl alınır? Mavi tik başvurusu nasıl yapılır? Kimle..
21 Ara Instagram Reklam Sorunu ve Sorunsuz Facebook Bağlantı Kurulumu
admin 1 968
Reklam İçin Instagram ve Facebook AyarlarıInstagram'ı kendi bünyesinde bulunduran Facebook yeni adıyla META Grubu, reklam ve teknik ayarlar için Facebook hesabı istemektedir. Facebook hesabı olmadan k..
23 Eki Instagram Hesabı Nasıl Silinir? Hesabı Kalıcı Silme Yöntemi
admin 0 948
Instagram Hesabını Kalıcı Olarak SilmeInstagram hesabını kalıcı olarak silmeden önce hesapta yer alan tüm verilerin tamamen silineceğini ve kurtarılamayacağını unutmayın. Takipçiler, mesajlar, fotoğra..
31 Ağu WP Mail SMTP Ayarları ve Wordpress İletişim Formu Kurmak
admin 0 884
WP Mail Smtp Nedir?Wordpress web sitesine sahip kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen SMTP eklentisi olan Wp Mail SMTP, 2 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılıyor. Bir e-posta gönderme..
03 Haz 401 Unauthorized Proper authorization Hatası ve Çözümü
admin 1 3632
Wordpress 401 HatasıWordpress sitenizde yönetici (admin) girişi yaparken "401 Unauthorized Proper authorization is required to access this resource" hatası alıyorsanız sorunun çözümünü sizler için sır..
31 May En İyi 3 Video Düzenleme Uygulaması (Ios ve Android) - 2021
admin 0 2380
EN İYİ 3 VİDEO EDİT PROGRAMI (Ios VE Android Uyumlu) Youtube, Instagram Reels, Facebook ve Tiktok hayatımıza girdiğinden beri video içerikli paylaşım yapanların sayısı hızla artış gösteriyor. Akıllı t..
16 May Instagram Keşfete Düşmek İçin Öneriler - Keşfete Nasıl Çıkılır?
admin 0 1159
Instagram Keşfet Sayfasına DüşmekInstagram'da keşfete düşmek için milyonlarca kullanıcı etkileyici fotoğraf ve video üretmeye çalışıyor. Instagram algoritması tarafından hangi içeriğin keşfet sayfasın..
14 Nis Güvenlik Ayarların Nedeniyle Bu Numaraya Bağlantı Gönderemiyoruz Sorunu ve Çözümü
admin 1 9739
Instagram Bağlantı/Kod Gelmiyor SorunuInstagram'a giriş yaparken "şifremi unuttum" ya da "iki faktörlü kimlik doğrulama" adımlarında size bir bağlantı ya da kod gönderilir. Şifresini unutanlar için ba..
18 Mar Instagram Hesabı Çalındı ve Kurtarıldı ise Yapılması Gereken Güvenlik Önlemleri
admin 5 1744
Instagram Hesabım Çalındı ve Kurtarıldı Diyenler İçin Güvenlik ÖnlemleriInstagram hesabı çalınan kişiler hesabı kurtardıktan sonra bazı güvenlik ayarlarını gözden geçirmelidir. Çalınan instagram hesab..
01 Şub Instagram Reklam Hesabı (IGBA) Uygulaması Başladı
admin 0 2513
Facebook'tan Instagram güncellemesiInstagram'ı bünyesinde barındıran Facebook, geçtiğimiz aylarda yeni güncellemeler yayınladı. Bu güncellemelerden bir çoğu reklam hesaplarını, business manager işletm..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)