Menu
Your Cart

İstalya Blog RSS Feed

31 Ağu WP Mail SMTP Ayarları ve Wordpress İletişim Formu Kurmak
admin 0 61
WP Mail Smtp Nedir?Wordpress web sitesine sahip kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen SMTP eklentisi olan Wp Mail SMTP, 2 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılıyor. Bir e-posta gönderme..
03 Haz 401 Unauthorized Proper authorization Hatası ve Çözümü
admin 0 1014
Wordpress 401 HatasıWordpress sitenizde yönetici (admin) girişi yaparken "401 Unauthorized Proper authorization is required to access this resource" hatası alıyorsanız sorunun çözümünü sizler için sır..
31 May En İyi 3 Video Düzenleme Uygulaması (Ios ve Android) - 2021
admin 0 591
EN İYİ 3 VİDEO EDİT PROGRAMI (Ios VE Android Uyumlu) Youtube, Instagram Reels, Facebook ve Tiktok hayatımıza girdiğinden beri video içerikli paylaşım yapanların sayısı hızla artış gösteriyor. Akıllı t..
16 May Instagram Keşfete Düşmek İçin Öneriler - Keşfete Nasıl Çıkılır?
admin 0 431
Instagram Keşfet Sayfasına DüşmekInstagram'da keşfete düşmek için milyonlarca kullanıcı etkileyici fotoğraf ve video üretmeye çalışıyor. Instagram algoritması tarafından hangi içeriğin keşfet sayfasın..
14 Nis Güvenlik Ayarların Nedeniyle Bu Numaraya Bağlantı Gönderemiyoruz Sorunu ve Çözümü
admin 1 4409
Instagram Bağlantı/Kod Gelmiyor SorunuInstagram'a giriş yaparken "şifremi unuttum" ya da "iki faktörlü kimlik doğrulama" adımlarında size bir bağlantı ya da kod gönderilir. Şifresini unutanlar için ba..
18 Mar Instagram Hesabı Çalındı ve Kurtarıldı ise Yapılması Gereken Güvenlik Önlemleri
admin 3 706
Instagram Hesabım Çalındı ve Kurtarıldı Diyenler İçin Güvenlik ÖnlemleriInstagram hesabı çalınan kişiler hesabı kurtardıktan sonra bazı güvenlik ayarlarını gözden geçirmelidir. Çalınan instagram hesab..
01 Şub Instagram Reklam Hesabı (IGBA) Uygulaması Başladı
admin 0 867
Facebook'tan Instagram güncellemesiInstagram'ı bünyesinde barındıran Facebook, geçtiğimiz aylarda yeni güncellemeler yayınladı. Bu güncellemelerden bir çoğu reklam hesaplarını, business manager işletm..
06 Kas Facebook Sayfası Onayla Sorunu ve Çözümü
admin 0 951
Instagram Hesabına Bağlı Facebook Sayfasını OnaylaInstagram kullanıcıları profesyonel bir hesaba geçiş yaptıklarında istatisikleri görmek ve reklam verebilmek için bir Facebook sayfasına bağlı olmak z..
21 Eyl Facebook ve Instagram İşletme Değiştirme
admin 0 2603
Facebook ve Instagram İşletme Hesabı Değiştirme SorunuProfesyonel bir hesaba geçiş yapan Instagram hesapları ya da reklam verme amacıyla kullanılan Instagram hesapları için bir "İşletme Hesabı" oluştu..
03 Eyl Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır? Başvuru Adımları ve Tüm Şartlar
admin 5 7285
Instagram Mavi Tik (Doğrulanmış Rozet)Mavi tik özelliği ile ilgili bir çok soru alıyoruz. Bize en çok gelen sorular arasında Instagram'da mavi tik nasıl alınır? Mavi tik başvurusu nasıl yapılır? Kimle..
03 Eyl Instagram Gönderilen Takip İstekleri Toplu İptal Etme ve Görüntüleme
admin 0 22817
Instagram'da Gönderilen Takip İstekleri Nereden Görüntülenir?Instagram'da göndermiş olduğunuz takip isteklerini bulabileceğiniz bir bölüm mevcuttur. Zaman içerisinde birçok kişiye takip isteği atmış o..
03 Eyl Instagram İşletme Hesabı Nasıl Değiştirilir?
admin 0 2057
Instagram İşletme Hesabı ve Reklam Hesabı DeğiştirmekInstagram'da reklam verenler için bir işletme hesabı gerekliliği vardır. İşletme hesapları Instagram'a bağlı olan Facebook sayfası üzerinden, Faceb..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)