Menu
Your Cart

İstalya Blog - instagram RSS Feed

18 Haz Instagram Hesap Dondurma (Geçici Kapatma) İşlemi Nasıl Yapılır?
admin 1 492
Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur? Instagram hesabını geçici olarak kapatmak isteyenlere Instagram tarafından sunulan "hesabı geçici kapat" özelliği hayat kurtarıcı olarak karşımıza çıkıyor. Hesabı t..
27 Nis Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır? Başvuru Adımları ve Tüm Şartlar
admin 7 11990
Instagram Mavi Tik (Doğrulanmış Rozet)Mavi tik özelliği ile ilgili bir çok soru alıyoruz. Bize en çok gelen sorular arasında Instagram'da mavi tik nasıl alınır? Mavi tik başvurusu nasıl yapılır? Kimle..
21 Ara Instagram Reklam Sorunu ve Sorunsuz Facebook Bağlantı Kurulumu
admin 1 968
Reklam İçin Instagram ve Facebook AyarlarıInstagram'ı kendi bünyesinde bulunduran Facebook yeni adıyla META Grubu, reklam ve teknik ayarlar için Facebook hesabı istemektedir. Facebook hesabı olmadan k..
23 Eki Instagram Hesabı Nasıl Silinir? Hesabı Kalıcı Silme Yöntemi
admin 0 948
Instagram Hesabını Kalıcı Olarak SilmeInstagram hesabını kalıcı olarak silmeden önce hesapta yer alan tüm verilerin tamamen silineceğini ve kurtarılamayacağını unutmayın. Takipçiler, mesajlar, fotoğra..
16 May Instagram Keşfete Düşmek İçin Öneriler - Keşfete Nasıl Çıkılır?
admin 0 1159
Instagram Keşfet Sayfasına DüşmekInstagram'da keşfete düşmek için milyonlarca kullanıcı etkileyici fotoğraf ve video üretmeye çalışıyor. Instagram algoritması tarafından hangi içeriğin keşfet sayfasın..
14 Nis Güvenlik Ayarların Nedeniyle Bu Numaraya Bağlantı Gönderemiyoruz Sorunu ve Çözümü
admin 1 9739
Instagram Bağlantı/Kod Gelmiyor SorunuInstagram'a giriş yaparken "şifremi unuttum" ya da "iki faktörlü kimlik doğrulama" adımlarında size bir bağlantı ya da kod gönderilir. Şifresini unutanlar için ba..
18 Mar Instagram Hesabı Çalındı ve Kurtarıldı ise Yapılması Gereken Güvenlik Önlemleri
admin 5 1744
Instagram Hesabım Çalındı ve Kurtarıldı Diyenler İçin Güvenlik ÖnlemleriInstagram hesabı çalınan kişiler hesabı kurtardıktan sonra bazı güvenlik ayarlarını gözden geçirmelidir. Çalınan instagram hesab..
06 Kas Facebook Sayfası Onayla Sorunu ve Çözümü
admin 0 2661
Instagram Hesabına Bağlı Facebook Sayfasını OnaylaInstagram kullanıcıları profesyonel bir hesaba geçiş yaptıklarında istatisikleri görmek ve reklam verebilmek için bir Facebook sayfasına bağlı olmak z..
21 Eyl Facebook ve Instagram İşletme Değiştirme
admin 0 4447
Facebook ve Instagram İşletme Hesabı Değiştirme SorunuProfesyonel bir hesaba geçiş yapan Instagram hesapları ya da reklam verme amacıyla kullanılan Instagram hesapları için bir "İşletme Hesabı" oluştu..
03 Eyl Instagram Gönderilen Takip İstekleri Toplu İptal Etme ve Görüntüleme
admin 1 40529
Instagram'da Gönderilen Takip İstekleri Nereden Görüntülenir?Instagram'da göndermiş olduğunuz takip isteklerini bulabileceğiniz bir bölüm mevcuttur. Zaman içerisinde birçok kişiye takip isteği atmış o..
03 Eyl Instagram İşletme Hesabı Nasıl Değiştirilir?
admin 0 5395
Instagram İşletme Hesabı ve Reklam Hesabı DeğiştirmekInstagram'da reklam verenler için bir işletme hesabı gerekliliği vardır. İşletme hesapları Instagram'a bağlı olan Facebook sayfası üzerinden, Faceb..
13 Ağu Instagram Hesabım Kapatıldı Çözümü (Account Disabled)
admin 205 382560
Instagram Kapatılan Hesap ve KurtarmaInstagram hesabınıza yeniden giriş yapmak istediğinizde "hesabınız kapatıldı" uyarısı almak tam bir kabus. "Hesabınız koşullarımızı ihlal ettiği için kapatıldı" ya..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)