fbpx
Skip links

Rahatlatan Marka Çözümleri

Dijital PazarWeb KurulumSosyal Medya

Türkiye’nin yeni nesil iletişim ajansı istalya etkili dijital pazarlama, medya, dijital iletişim ve marka stratejileri ile her müşterinin benzersiz ihtiyaçlarına uygun ölçülebilir sonuçlar sağlıyor.

Web Geliştirme

Uzman web geliştiricilerimiz, kullanıcı dostu, estetik açıdan hoş ve SEO optimize edilmiş web siteleri tasarlar, inşa eder ve bakımını yapar. Çevrimiçi varlığınızın güçlü olmasını, markanızla uyumlu olmasını ve hedef kitlenizin ihtiyaçlarına uygun olmasını sağlıyoruz.

Medya Çözümleri

Planlama, satın alma ve analiz kapsayan kapsamlı medya çözümleri sunuyoruz. Stratejilerimiz, markanızın sosyal medyada ve çeşitli medya kanallarında varlığını en üst düzeye çıkararak yatırım getirisini maksimize eder.

Dijital Pazarlama Çözümleri

İstalya'da, dijitalden televizyona ve dergilere kadar kapsamlı reklam çözümleri sunuyoruz. Hedef kitleyle yankı uyandıran etkili, iyi tasarlanmış reklam içeriği oluşturma konusunda uzmanız.

VİZYON

İstalya.com’un vizyonu, yenilikçi iletişim stratejileri ve rahatlatıcı marka çözümleri ile dünya genelindeki işletmelerin dijital dönüşümüne liderlik etmektir.

İstalya, teknoloji ve yaratıcılığı bir araya getirerek sürekli değişen global pazarda işletmelere özel marka çözümleri üretmeyi hedefliyoruz. 

ÖZEL HİZMETLER

Geleceğe yön veren fikirler inşa ediyoruz.

Sağlık Turizmi Çözümleri

Seyahat düzenlemelerinden yurtdışında doğru sağlık hizmeti sağlayıcıları bulmaya kadar her şeyi kolaylaştıran kapsamlı sağlık turizmi çözümleri sunuyoruz. Müşterilerimiz için sorunsuz, stresiz bir sağlık turizmi deneyimi sağlıyoruz.

Çağrı Merkezi Çözümleri

Müşteri etkileşimlerini kolaylaştıran ve müşteri memnuniyetini artıran son teknoloji çağrı merkezi hizmetleri sağlıyoruz. Çağrı merkezi çözümlerimiz, müşteri hizmeti kalitesini artırırken işletme maliyetlerini düşürür.

Yazılım ve CRM Çözümleri

İş operasyonlarını ve müşteri ilişkilerini iyileştiren kişiye özel yazılım çözümleri ve CRM sistemleri sağlıyoruz. Çözümlerimiz, müşterilerle olan etkileşimlerinizi yönetmenize, analiz etmenize ve iyileştirmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

PRO

Asistant Hizmetleri

Personel, gayrimenkul, hukuki danışmanlık, kiralık araçlar, sigorta ve benzeri konularda ihtiyaç duyan işletmelere paha biçilmez destek sağlıyoruz. Kapsamlı yardımımızla iş süreçlerinizi basitleştiriyor ve verimliliği artırıyoruz.

Dijital
Çözümler

Sosyal medyanın gücünü kullanarak markanızı daha geniş bir kitleye ulaştırmak ister misiniz? İşte bu noktada, biz devreye giriyoruz. Sosyal medya çözümleri konusunda uzman ekibimizle, markanızın dijital varlığını en üst düzeye çıkarıyoruz.

Sosyal Medya Çözümleri

10+

Yıllık Deneyim

100%

Pozitif Geri Dönüş

Her Zaman

Mutlu Müşteriler

Aklınızda bir proje mi var? Haydi başlayalım

Sektörünüze ve markanıza özel çözüm önerilerimiz için bilgi alabilirsiniz.